UNIHOSTING

 • Strona firmowa CMS dostosowana do Twoich wymagań i potrzeb firmy – łatwa i intuicyjna w obsłudze dzięki prostemu panelowi zarządzania treścią! W razie potrzeby szybko dodasz wartościową treść, zdjęcia, utworzysz nowe strony, podstrony i kategorie!
 • Wersja responsywna strony, dzięki której Twoja witryna będzie poprawnie wyświetlana na komputerach oraz innych urządzeniach (telefony, tablety, smartfony etc.) 
 • Darmowy hosting strony przez rok z nieograniczonym transferem danych! Masz pewność swobody w prowadzeniu strony – jedyna taka opcja na Allegro! Świadczymy usługi hostingowe (serwery w Poznaniu). Hosting stabilny, wydajny i bezpieczny. Po roku atrakcyjna stawka za hosting (kilka-kilkanaście złotych).
 • Bepłatna domena .pl, .com.pl lub domena regionalna (np. firma.kutno.pl). Domena opłacona na rok. Po roku – przedłużenie ok. 80-100 zł. Dowolna ilość skrzynek pocztowych w domenie, np. biuro@twojafirma.pl, wojtek@twojafirma.pl.

 • Po zbudowaniu strony nie zostawimy Cię bez pomocy. Zapewniamy opiekę techniczną 24/7 przez 12 miesięcy!
 • Zaprojektujemy grafikę strony wraz z logo. Wspólnie ustalimy, jakie elementy powinny znaleźć się w witrynie. Uwzględnimy Twoje oczekiwania odnośnie treści, grafiki, kolorystyki, układu strony etc. Dzięki łatwej obsłudze panelu admina, również samodzielnie możesz dostosować witrynę w przyszłości – do dyspozycji dajemy Ci kilkaset szablonów graficznych, układów, motywów, wtyczek. Na życzenie integrujemy Twoją stronę z Facebookiem (LikeBox, Share, Lubię to!).
 • Za darmo otrzymasz MegaPakiet ręcznego pozycjonowania SEOstart Plus++ o wartości 99 zł, dzięki któremu Twoja witryna zostanie szybko zaindeksowana przez Google i stanie się widoczna w sieci na wysokich pozycjach (pakiet obejmuje ręczne dodanie strony do kilkudziesięciu staranie wyselekcjonowanych polskich katalogów stron PR 1-6). To jedyna taka oferta na Allegro!

 • Wkładamy mnóstwo sił i energii w to, aby strony naszych Klientów były Ich wartościową reprezentacją w sieci. Nie wystawiamy aukcji z tysiącem sztuk usług (jak wiele innych firm), aby po ich zakończeniu nie wykonywać swojej pracy w pośpiechu i byle jak. Stawiamy na jakość! Jeśli chcesz mieć stronę w kilka godzin, zapraszamy na inne aukcje – na nich odbierzesz stronę prosto z taśmy!
 • Co najistotniejsze? Nasza usługa wykonywana jest rzetelnie, nie z dnia na dzień!. Dzięki doświadczeniu, konsekwencji i determinacji, zbudowane witryny to pełnowartościowe i niezawodne strony, których obsługa jest niezwykle prosta! Jednym kliknięciem możesz odmienić swoją stronę – do wyboru tysiące szablonów!

 


 

 • Screen 1. Wszystkie wpisy – widok Kokpitu admina (do każdego wpisu możesz przyporządkować kategorię oraz wpisać odpowiednie słowa kluczowe, czyli Tagi, dzięki którym strona będzie zoptymalizowana pod kątem SEO i przyjazna dla Google!

 • Screen 2. Widok podczas dodawania nowego wpisu – dzięki prostemu w obsłudze edytorowi wizualnemu, szybko dodasz wpisy lub strony, przyporządkujesz je do odpowiedniej kategorii oraz dodasz słowa kluczowe istotne dla Twojej witryny. Dodawanie nowych treści odbywa się za pomocą narzędzi tekstowych, które działają podobnie jak narzędzia w popularnym programie MS Word.

 • Screen 3. Widok wyboru motywów graficznych – jednym kliknięciem będziesz mógł zmienić wygląd i układ swojej strony. Do wyboru w panelu admina jest kilkaset szablonów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających!

 • Pamiętaj! Google promuje na wysokich pozycjach strony responsywne, tzn. takie, które dostosowują się do wyświetlania na różnych urządzeniach – zarówno komputerach i laptopach, jak i tabletach czy smartfonach. Tę opcję (RWD – Responsive Web Design) dostajesz od nas zupełnie za darmo!

 


 

Hosting, domena i email za darmo!

Świadczymy usługi hostingowe wyłącznie Klientom, dla których zbudowaliśmy witryny, dzięki czemu masz pewność, że Twoja strona zostanie umieszczona na bezpiecznym, stabilnym, niezaśmieconym i wydajnym serwerze. Korzystamy wyłącznie z polskich serwerowni (Trójmiasto, Olsztyn) zapewniających maksymalny poziom bezpieczeństwa i jakości usług. Pakiet hostingowy, jaki otrzymasz wraz ze stroną, obejmuje całkowity BRAK LIMITU TRANSFERU! To jedyna taka opcja na Allegro! Gwarantuje ona możliwość nieskrępowanego rozwoju witryny przy nieograniczonych możliwościach liczby odwiedzających. Przez rok utrzymujemy Twoją stronę na serwerze zupełnie GRATIS! Po tym okresie, ustalamy atrakcyjną stawkę (kilka-kilkanaście złotych). Po upływie 12 miesięcy zachowujesz także opcję transferu bez limitu! Jeśli posiadasz wiedzę o administrowaniu hostingiem, będziesz mógł zarządzać usługami za pomocą indywidualnego panelu DirectAdmin, jeśli nie – sami zadbamy o wszelkie techniczne szczegóły.

W naszym pakiecie gratisów otrzymasz także domenę PL/COM.PL lub regionalną! Możemy zarejestrować domenę z dowolnym rozszerzeniem po wcześniejszym uzgodnieniu. Pod zarejestrowaną domeną widoczna będzie Twoja strona. Na bieżąco można śledzić postępy w budowie witryny.

Dla Twojej firmy założymy dowolną liczbę kont pocztowych w domenie, na którą się zdecydujesz. Wszystkie zakładane przez nas skrzynki nie mają ustawionych żadnych limitów transferu danych. Sam decydujesz, jakie konta powstaną (np. kontakt@mojafirma.pl, BOK@mojafirma.pl, sekretariat@mojafirma.pl, biuro@mojafirma.pl, piotr@mojafirma.pl). Założone konta łatwo skonfigurujesz w dowolnym programie pocztowym. Możesz również sprawdzić pocztę, logując się do skrzynki w  panelu na stronie hostingowej dedykowanej specjalnie dla dla Ciebie!

Opracowanie graficzne strony  i logo za darmo!

W ciągu kilku dni po zakupie przedstawimy Ci wstępny projekt Twojej strony. Opracujemy go pod względem graficznym, zamieszczamy logotyp, aby można było w pełni zobaczyć, jak witryna się prezentuje. Jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie. Na Twoje polecenie poprawimy kolorystykę, układ strony, tło itd.. Chcemy, aby Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani współpracą z nami!

Po prostu wyprzedź konkurencję!

Aby nasi Klienci mogli wyprzedzić konkurencję, chętnie doradzamy w wyborze fraz kluczowych dla strony, a także służymy pomocą techniczną 24/7. Zapewniamy megamocną infrastrukturę dla optymalnego rozwoju biznesu. Po zakupie naszej usługi nie zostawiamy Klientów! 

 

Klikasz ‘Kup teraz’ i kupujesz nowoczesną, responsywną stronę www na naszej aukcji wraz z pakietem gratisów. 
 

Płacisz za stronę lub czekasz na propozycję projektu witryny od nas, a wpłaty dokonujesz dopiero po akceptacji projektu.
 

Wypełniasz przesłany do Ciebie formularz, który określa Twoje oczekiwania względem witryny.
 

W czasie 3-7 dni roboczych przygotowujemy dla Ciebie projekt graficzny strony.
 

Jeśli akceptujesz naszą propozycję, dokonujesz wpłaty. Jeżeli chcesz, abyśmy dokonali zmian, kontaktujesz się z nami.
 

Po kilku dniach cieszysz się nowoczesną stroną internetową, której pozycja w wynikach wyszukiwania Google zaczyna wzrastać!

Budujemy strony zarówno dla małych, jak i dużych firm. Zaufały na również instytucje publiczne i artyści. Witryny stworzone przez nas, w zależności od potrzeb, mogą być bardzo rozbudowane lub proste i przejrzyste. Nie ustalamy limitów podstron, zdjęć, video, galerii ani treści. Stawiamy na funkcjonalność strony, jej czytelny charakter i wysoce zindywidualizowaną szatę graficzną.


KUP TERAZ W PROMOCYJNEJ CENIE 750 ZŁ NA ALLEGRO!

allegro