Zyskaj nowych Klientów

Pozycjonowanie jest wpływaniem na listę wyników wyszukiwania Google. Wiedząc, jak skomplikowany jest to proces, oferujemy Państwu najlepsze i sprawdzone metody działań, które stanowić będą istotny zastrzyk energii dla Państwa witryny. Przynajmniej od kilkunastu lat wiadomo, jak duży wpływ ma pozycja strony w wynikach wyszukiwania na rozwój biznesu. Rozumiejąc te zależności, oferujemy usługi na najwyższym poziomie, czyli takie, które zostały przez nas gruntownie sprawdzone. Nie ufamy żadnym zautomatyzowanym metodom, których istotą jest tworzenie wielu linków bez wartości. Dbamy o profil linkowy witryn w taki sposób, aby strony naszych Klientów z miesiąca na miesiąc były częściej odwiedzane przez potencjalnych klientów.

Tylko 129,00 PLN brutto! (rabat -75%)

Prezentujemy Państwu jedną z najbardziej wartościowych usług pozycjonerskich w sieci. W ramach tej usługi możemy pozycjonować od 5 do 15 fraz kluczowych dla jednej witryny. Dla Państwa strony tworzymy obszerny tekst o objętości 5000 znaków ze spacjami i na jego podstawie zamieszczamy 20 różniących się od siebie artykułów na 20 portalach zaplecza SEO PRO naszej firmy. Portale te służą nie tylko pozycjonowaniu – mają własne rozbudowane profile linkowe, są na bieżąco pozycjonowane i odwiedzane przez internautów. Więcej na temat usługi dowiedzą się Państwo, klikając “Kup teraz” (przeniesienie do aukcji Allegro).

Tylko 75,00 PLN brutto! (rabat -60%)

Nieco tańsza wersja usługi opierająca się na zamieszczeniu artykułów na portalach zapleczowych SEO PRO naszej firmy. W ramach tej usługi tworzymy dla Państwa witryny tekst o objętości 3000 znaków ze spacjami i na jego podstawie zamieszczamy 20 różniących się od siebie artykułów. Warto dodać, że w każdym artykule znajduje się link tekstowy (anchor) oraz link graficzny – 20 portali daje Państwa witrynie łącznie 40 wartościowych i w pełni bezpiecznych linków.

80 linków profilowych - 69,00 PLN brutto

Usługa linków profilowych polega na tworzeniu przez nas kont na ogólnoświatowych portalach społecznościowych i zamieszczaniu w nich linków do Państwa strony. Strony, na których tworzone są profile to zaufane serwisy posiadające znakomitą reputację Google. Serwisy zostały przez nas starannie wyselekcjonowane w taki sposób, aby optymalnie wzmacniały pozycję linkowanej witryny.

100 linków profilowych - 89,00 PLN brutto

Solidna porcja 100 starannie wybranych linków profilowych, która w istotny sposób przyczyni się do poprawy pozycji Państwa strony. Po zamieszczeniu linków profilowych nie używamy zautomatyzowanych metod indeksacyjnych, dzięki czemu wyszukiwarka Google w naturalny sposób dociera do utworzonych linków. Daje to nie tylko lepszy efekt w postaci wyższej pozycji strony, ale ma także wpływ na bezpieczeństwo prowadzonych działań.

140 linków profilowych - 120,00 PLN brutto

Usługa dużego pakietu linków profilowych znacząco poprawi pozycję Państwa strony w wynikach wyszukiwania Google. Jest to pakiet najczęściej wybierany przez naszych Klientów. Wybierając portale, na których zamieszczamy linki profilowe, kierujemy się przede wszystkim najbardziej obiektywnymi wskaźnikami (trust rank, citation flow, domain authority). Większość wybranych przez nas serwisów posiada trust flow na poziomie 50-90, co bezpośrednio przekłada się na pozycję Państwa witryny.

180 linków profilowych - 150,00 PLN brutto

Tanie pozycjonowanie SEO może być skuteczne, czego najlepszym dowodem są nasze pakiety linków profilowych. Efekty osiągane z ich pomocą są na tyle satysfakcjonujące, że metoda stała się jedną z najbardziej bezpiecznych w sieci. Pakiet 180 linków profilowych pomoże Państwa witrynie wspiąć się w wynikach wyszukiwania Google na istotne dla Państwa frazy kluczowe. Pozycjonowanie stron firmowych nie musi być tak kosztowne – zachęcamy do odwiedzenia aukcji!

250 linków profilowych - 200,00 PLN brutto

Jeśli zastanawiają się Państwo, jak poprawić pozycję strony, to nasz największy pakiet linków profilowych spełni Państwa oczekiwania. 250 linków to gigantyczna porcja energii dla strony, pozwalająca stworzyć skuteczny wznoszący trend. W ramach usługi zamieszczania linków profilowych mogą Państwo podać aż 8 fraz kluczowych – najbardziej reprezentatywnych dla Państwa firmy. Wybór naszych pakietów to doskonała inwestycja, która przekona Państwa, że pozycjonowanie stron w Google nie musi być czasochłonne i drogie!

3 unikalne artykuły - 99,00 PLN brutto

W ramach usługi DOBRESEO tworzymy wyłącznie unikalne artykuły o najwyższej jakości treści. Ta wysoce profesjonalna usługa przeznaczona jest dla witryn firmowych oraz sklepów internetowych, których pozycjonowanie powinno przebiegać długofalowo. Choć usługa jest jedną z najdroższych (w przełożeniu na koszt za 1 link), to jednocześnie jest najbezpieczniejsza i najbardziej efektywna w perspektywie długofalowej.

5 unikalnych artykułów - 149,00 PLN brutto

Usługa DOBRESEO to przede wszystkim brak mieszarek synonimów, SPAM-u oraz wszelkich zautomatyzowanych metod pozycjonowania, którym nie ufamy. Nie chcemy zaszkodzić witrynie – bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu! Dlatego właśnie seria 5 unikalnych artykułów na portalach zapleczowych SEO PRO naszej firmy jest tak skuteczna. Więcej dowiedzą się Państwo, klikając ‘Kup teraz’ (otwarcie w nowej karcie aukcji Allegro).

8 unikalnych artykułów - 229,00 PLN brutto

Unikalne artykuły zamieszczamy na portalach, które są nieustannie rozwijane i pozycjonowane. Znajdują się na nich rozmaite treści służące nie tylko pozycjonowaniu, dlatego strony odwiedzane są przez internautów. Każdy portal posiada bogaty profil backlinków oraz wysoki wskaźnik citation flow (wg Majestic.com). To wszystko sprawia, że linki do Państwa stron znajdą się w wysoce wartościowym otoczeniu.

10 unikalnych artykułów - 279,00 PLN brutto

Jakość jest w cenie – dlatego właśnie unikalne artykuły w ramach pozycjonowania DOBRESEO nie należą do najtańszych. Jednocześnie w cenie usługi oferujemy Państwu maksymalne bezpieczeństwo i długofalowe efekty. Linki i artykuły zamieszczone przez nas będą funkcjonować dożywotnio – to rzadka gwarancja w świecie SEO! Ponadto wszystkie nasze portale funkcjonują na serwerach z różnymi numerami IP, dzięki czemu Google nie wiąże ich ze sobą.