POZYCJONOWANIE

Zajmujemy się pozycjonowaniem witryn naszych Klientów. Koszt usługi obliczany jest na podstawie ilości fraz/słów kluczowych wybranych przez Klienta. Klient z miesiąca na miesiąc może śledzić postępy w pozycjonowaniu i ma prawo w każdej chwili zrezygnować z usługi. Koszt pozycjonowania proporcjonalny do okresu i ilości fraz podajemy w poniższej tabeli. Podane wartości są orientacyjne i mogą ulec zmianie w przypadku dodatkowych życzeń Klienta, np. przyspieszonych działań pozycjonerskich czy zaawansowanych technik SEO.


Kup teraz roczne pozycjonowanie w promocyjnej cenie 189 zł na Allegro!

allegro


OKRES POZYCJONOWANIA ILOŚĆ POZYCJONOWANYCH FRAZ KOSZT CAŁKOWITY
     
1 miesiąc 1-3 frazy/słowa kluczowe 150,00 PLN
1 miesiąc 4-6 fraz/słów kluczowych 200,00 PLN
1 miesiąc 7-10 fraz/słów kluczowych 250,00 PLN
3 miesiące 1-3 frazy/słowa kluczowe 300,00 PLN
3 miesiące 4-6 fraz/słów kluczowych 350,00 PLN
3 miesiące 7-10 fraz/słów kluczowych 450,00 PLN
6 miesięcy 1-3 frazy/słowa kluczowe 500,00 PLN
6 miesięcy 4-6 fraz/słów kluczowych 600,00 PLN
6 miesięcy 7-10 fraz/słów kluczowych 750,00 PLN
12 miesięcy 1-3 frazy/słowa kluczowe 800,00 PLN
12 miesięcy 4-6 fraz/słów kluczowych 900,00 PLN
12 miesięcy 7-10 fraz/słów kluczowych 1000,00 PLN

Podane ceny są orintacyjne i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu ściśle prawnym. Koszt pozycjonowania zależny jest od kilku czynników i jego dokładne określenie możliwe jest wyłącznie poprzez kontakt z pracownikiem naszej firmy. Serdecznie zachęcamy do zadawania pytań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!


W jaki sposób pozycjonujemy?

Zdajemy sobie sprawę, że proces pozycjonowania jest bardzo złożony i delikatny. Przede wszystkim dbamy o to, aby wszystkie działania były bezpieczne dla strony. Używamy w tym celu wielu skutecznych metod, które sprawdziły się na przestrzeni wielu lat działalności. Oprócz zamieszczania tekstów i linków na wartościowych stronach z wysokim PR i TR, wykorzystujemy zaawansowany marketing szeptany, fora dyskusyjne, najlepsze polskie katalogi stron, a także zaplecze SEO, np. wysokiej jakości precle. Nasze działania pozwalają na uniknięcie Penguin i Panda, najnowszych algorytmów Google. Cały proces jest odpowiednio rozłożony w czasie; odbywa się systematycznie. Stawiamy przede wszystkim na unikalność i wysoką jakość tekstów, które służą poprawie pozycji. Jesteśmy liderami wykorzystania metod językoznawczych na polskim rynku!

 

Koniecznie przeczytaj, zanim się zdecydujesz

 

Nie jesteśmy dziećmi, nie wierzymy w magię i nie ufamy jakimkolwiek zautomatyzowanym metodom pozycjonowania stron. Nie ufamy wylęgarniom precli i katalogom, do których wpisy wykupują MASOWO wszyscy użytkownicy Allegro. Nie oferujemy MEGA piramid, milionów wpisów w bezwartościowych miejscach w sieci. Wiemy, że takimi wpisami można zaszkodzić. Swoje przekonania opieramy na doświadczeniu i prowadzonych przez nas, autorskich badaniach sieci. Nie namawiamy nikogo do zakupu naszej usługi; nie odwodzimy również od zakupów u konkurencji. Jeśli uważasz, że wykupienie 18 tysięcy linków będzie miało zbawienny wpływ na Twoją stronę, to zapraszamy na inną aukcję. Wiemy, że algorytmy Google – prędzej czy później – wykryją większość sztucznych linków, na które wydajesz mnóstwo pieniędzy. Wiemy również, na czym polega organic seo, dzięki któremu każdy ślad w sieci JEST NATURALNY dla Google i dla CIEBIE. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie, bo z doświadczenia wiemy, że profesjonalne pozycjonowanie to proces skomplikowany. Wkładamy mnóstwo sił i energii w to, aby strony naszych Klientów miały wartościową reprezentację w sieci.

 

Dla kogo jest nasza oferta?

Naszej oferty nie kierujemy do osób, które traktują pozycjonowanie jako zbędny dodatek. Usługę świadczymy tym wszystkim, którzy podchodzą do biznesu w sposób odpowiedzialny i świadomy oraz wiedzą, że wysokie pozycje w Google przekładają się bezpośrednio na zyski firmy. Nasze obowiązki traktujemy niezwykle rzetelnie i profesjonalnie. Chcemy, aby każdy Klient traktowany był skrajnie indywidualnie. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz zwiększyć jej obroty, a Twoja strona jest poza pierwszą dziesiątką wyników wyszukiwania, to nasza oferta jest właśnie dla CIEBIE!

Dzielimy się swoim doświadczeniem

Ponad 42% stron, które pozycjonujemy na żądane frazy i słowa kluczowe osiągnęło pierwszą pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Pozycję każdej strony na bieżąco monitorujemy.  Nie używamy ŻADNYCH botów czy automatów. Jesteśmy wielkimi zwolennikami White SEO. Za każdym działaniem stoi zatem kompetentny człowiek, specjalista, dzięki któremu ruch na Twojej stronie stopniowo i systematycznie wzrasta. Pierwsze wyniki naszej pracy zauważysz w ciągu 3-8 tygodni. Od tego czasu pozycja witryny zacznie się poprawiać. 


Po prostu wyprzedź konkurencję!

Aby nasi Klienci mogli wyprzedzić konkurencję, chętnie doradzamy w wyborze fraz kluczowych, a także – w razie potrzeby – przeprowadzamy audyt strony oraz jej optymalizację. Pozwala to niekiedy zaoszczędzić sporo czasu i przynosi szybsze efekty pozycjonowania. Skorzystaj z naszej promocji. Tylko teraz oferujemy naszą usługę 50% taniej!

Kilka słów od naszego Wojtka

Wojciech Romański, specjalista ds. pozycjonowania, optymalizacji oraz marketingu. Od 9 lat zajmuje się doradztwem w zakresie rozwoju biznesu w sieci oraz szeroko pojętymi zagadnieniami public relations:


Wielokrotnie w swoim zawodowym życiu spotykałem się z bezwartościowymi ofertami pozycjonowania stron internetowych. W tej chwili jest ich na rynku mnóstwo. Niewiele osób potrafi odróżnić te, które w perspektywie miesięcy i lat przyniosą korzyści, od tych, które są nastawione wyłącznie na zysk i szkodzą witrynie. Z doświadczenia wiem, że nie ma nic za darmo. Uważam, że skuteczna promocja w sieci możliwa jest wyłącznie za pomocą przemyślanych ruchów i inwestycji. Google od 2012 roku postawiło na jakość i unikalność linków. Czy Ty też na to stawiasz? Czy uważasz, że link do Twojej strony zamieszczony w otoczeniu słabego i wysoce zsynonimizowanego tekstu ma jakąkolwiek wartość? Czy sądzisz, że wykupienie kilku tysięcy linków na mało wartościowych stronach przyczyni się do poprawy pozycji Twojej witryny? Czy w końcu liczysz na to, że zakładanie setek kont profilowych pomaga stronie i nie jest sztuczne dla Google?

Dobra passa naszych Klientów

Firma pani Kingi wyciągnęła nasz biznes z internetowego niebytu. Przez 3 lata bezskutecznie próbowaliśmy wypozycjonować naszą stronę, aby zwiększyć zyski. Niestety, zwykle kończyło się to źle, a pozycja strony albo nieznacznie się poprawiała, albo spadała. Trudno jest konkurować, gdy jest się na odległych pozycjach wyników wyszukiwania i dobra oferta nie trafia do klientów. Wszystko zmieniło się zaledwie w ciągu kilku tygodni. Powierzając pozycjonowanie strony Polskiej Platformie Uniwersyteckiej, zobaczyłem, jak pozycja naszej witryny wzmacnia się. Po czterech miesiącach byliśmy na pierwszej stronie wyników wyszukiwania na dwie kluczowe dla nas frazy. Dla nas to było zwiększenie zysków o 400%. Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi zespołu Unirank.pl. Dzięki państwa firmie mój biznes już od 2 lat notuje ciągły wzrost zysków. (Pan Andrzej z Krakowa, właściciel salonu z częściami samochodowymi)

Poniżej prezentujemy Państwu wyniki pozycjonowania strony salonu z częściami samochodowymi:

Od zawsze zajmowałem się pozycjonowaniem na własną rękę. Nie zawsze było to opłacalne, ale uważałem, że jest to najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Tak samo podszedłem do tego tematu, gdy otworzyłem własną działalność gospodarczą. Pomysł był dobry. Założyłem sklep internetowy z narzędziami. Od zawsze narzędzia były moją pasją. Gdy zapełniłem sklep, przedstawiając konkurencyjne ceny, okazało się, że to za mało, aby towar sprzedawał się jak świeże bułeczki. Konkurencja była niezwykle duża. Mój sklep, pomimo zainwestowania prawie tysiąca złotych, ciągle pojawiał się na odległych miejscach w Google. Sprzedając 2-3 artykuły dziennie, byłem bliski rezygnacji z niego. Z Unirank zacząłem współpracę w 2012 roku. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do firm zewnętrznych, ponieważ uważałem, że to ja najlepiej wiem, jaki jest charakter mojego sklepu i jak powinien on być pozycjonowany. Sceptycyzm jednak minął, gdy po pół roku wzrosła liczba zamówień do 6-7 artykułów dziennie. W tej chwili sprzedaję dziennie ponad 20 produktów, dzięki czemu mój przychód miesięczny przekracza 10 tys. złotych. Wszystkim, którzy borykają się z podobnymi dylematami, z którymi ja borykałem się kiedyś, polecam wiarę w ludzi i dużo determinacji. Z niewielką pomocą z zewnątrz na pewno się uda. (Pan Dariusz z Poznania, właściciel sklepu ze specjalistycznymi narzędziami)

allegro

 

Wydajni, rzetelni i godni zaufania

Pozycjonujemy około stu domen. Nasi Klienci osiągają dzięki temu wyznaczone cele, zwiększając systematycznie zyski. Zaufali nam zarówno mali przedsiębiorcy, jak i czołowe polskie firmy z dużym kapitałem. Do każdej pozycjonowanej strony podchodzimy skrajnie indywidualnie, aby wyniki naszej pracy były jak najszybciej zauważalne i przekładały się wprost na zwiększenie liczby potencjalnych klientów. Dzięki bogatemu doświadczeniu i zgranemu zespołowi przyjaciół, którzy mają swoją pasję, możemy zaoferować Państwu wysoce solidną usługę w przystępnej cenie. Zapraszamy do współpracy!


Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Zapraszamy do działu KONTAKT lub do zakupu oferty promocyjnej na Allegro

allegro